Wersje językowe: PL EN

INFORMACJA DLA ZWIEDZAJĄCYCH:

Informacje o dostępności biletów danego dnia, zakup biletu w internetowym systemie sprzedaży, faktury, informacje o rezerwacjach, zwroty i reklamacje.

tel. +48 58 760 09 60
info@muzeum1939.pl

Muzeum jest czynne dla zwiedzających w dniach:

wtorek – niedziela w godz. 10:00-19:00.

Wystawa dla dzieci "Podróż w czasie" – czynna w godz. 14.00-19.00 w dni powszednie oraz 10.00-19.00 w soboty i niedziele.

Kasy Muzeum są czynne w dniach funkcjonowania Muzeum w godzinach 9:30-17:00.

Ostatnie wejście na wystawę główną i wystawę dla dzieci o godz. 17:00.

Bilety można nabyć na stronie:
https://bilety.muzeum1939.pl/

W poniedziałki Muzeum jest nieczynne.

Wtorek jest dniem bezpłatnego zwiedzania wystawy głównej i wystawy dla dzieci.
Tego dnia bezpłatny bilet przysługuje wszystkim zwiedzającym i wydawany jest wyłącznie w kasach Muzeum w dniu zwiedzania.

 

Muzeum II Wojny Światowej
pl. Władysława Bartoszewskiego 1
80-862 Gdańsk
tel. +48 58 323-75-20
fax. + 48 58 323-75-30
sekretariat@muzeum1939.pl

 
 
 
 

 

 
Dyrekcja
p.o. Dyrektor dr Karol Nawrocki Tel: +48 58 323-75-20
sekretariat@muzeum1939.pl
p.o. Wicedyrektor prof. UG, dr hab. Grzegorz Berendt
Tel: +48 58 323-75-20
sekretariat@muzeum1939.pl
p.o. Wicedyrektor dr Tomasz Gliniecki Tel: +48 58 323-75-20
sekretariat@muzeum1939.pl
p.o. Wicedyrektor mgr inż. Przemysław Kowalczuk Tel: +48 58 323-75-20
sekretariat@muzeum1939.pl
Biuro Dyrektora
Główny Specjalista Magdalena Grochowiecka Tel: +48 58 323-75-48
Fax: +48 58 323-75-30
sekretariat@muzeum1939.pl
m.grochowiecka@muzeum1939.p
Starszy Specjalista Ewelina Przyborowska Tel: +48 58 323-75-20
Fax: +48 58 323-75-30
sekretariat@muzeum1939.pl
e.przyborowska@muzeum1939.pl
Rzecznik prasowy
p.o. Rzecznik prasowy Tomasz Rakowski
Tel: +48 606-862-598
t.rakowski@muzeum1939.pl
Dział Informacji i Promocji
p.o. Kierownik Działu Marek Krzemiński Tel: +48 58 323-75-28
m.krzeminski@muzeum1939.pl
Dział Naukowy
Kierownik Działu dr Marek Szymaniak
Tel: +48 58 323-75-68
m.szymaniak@muzeum1939.pl
Dział Edukacyjny
 Kierownik Działu Elżbieta Olczak
Tel: +48 58 323-75-45
e.olczak@muzeum1939.pl
Dział Wystawienniczy
Kierownik Działu dr Marcin Westphal Tel: +48 58 323-75-25
m.westphal@muzeum1939.pl
Dział Konserwacji
Konserwator dr Szymon Bednarz Tel: +48 58 323-75-54
s.bednarz@muzeum1939.pl
Dział Wydawniczy
Kierownik Działu dr hab. Tomasz Chinciński Tel: +48 58 323-75-35
t.chincinski@muzeum1939.pl
Biblioteka
Starszy Kustosz Patrycja Śliwińska Tel: +48 58 323-75-38
p.sliwinska@muzeum1939.pl
Starszy Kustosz Arleta Kundera Tel: +48 58 323-75-57
a.kundera@muzeum1939.pl
Dział Administracyjny
Kierownik Działu Julia Olechno Tel: +48 58 323-75-31
j.olechno@muzeum1939.pl
Dział Inwestycyjny
Kierownik Działu Ewa Lidzbarska-Kreft Tel: +48 58 323-75-50
e.kreft@muzeum1939.pl
Radca Prawny
Koordynator Radców Prawnych Adam Soszyński Tel: +48 58 323-75-66
a.soszynski@muzeum1939.pl
Radca prawny Krzysztof Renke Tel: +48 58 323-75-66
k.renke@muzeum1939.pl
Kadry, BHP i Ochrona Przeciwpożarowa
Główny Specjalista ds. BHP  
Specjalista ds. szkoleń
Aleksandra Dawidowska Tel: +48 58 323-75-32
a.dawidowska@muzeum1939.pl
Specjalista ds. Ochrony Przeciwpożarowej Jakub Zambrzycki  j.zambrzycki@uzeum1939.pl
Główny Specjalista ds. kadr i płac Halina Jędrejek Tel: +48 58 323-75-24
h.jedrejek@muzeum1939.pl
Dział Księgowości
Główny Księgowy Ewa Joszczak Tel: +48 58 323-75-33
e.joszczak@muzeum1939.pl